ПОСИЛАННЯ=ВЕСНА=2024/2025 н.р.
актуальність теми;
самостійність наукових пошуків здобувача освіти;
окресленість наукового апарату (мета, завдання роботи, об’єкт, предмет, методи дослідження, практичне значення тощо);
змістовність;
достовірність отриманих результатів;
аргументованість і конкретність висновків і рекомендацій;
грамотність, науковий стиль викладу.
Кваліфікаційна робота не повинна містити академічного плагіату, ознак фабрикації та фальсифікації.
титульний лист (містить дані про назву закладу, кафедри, де виконано роботу, повну назву документа, відомості про здобувача, наукового керівника, рецензента, рік захисту);
зміст роботи;
перелік умовних позначень (якщо вони є);
основна частина (вступ, розділи, висновки в кінці кожного розділу);
загальний висновок;
додатки (якщо вони є)
список з використаної літератури.
грамотність, науковий стиль викладу.
ТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ обираються здобувачами освіти на основі розробленого і затвердженого відповідальною кафедрою переліку тем, а також з урахуванням власних наукових інтересів.
Здобувач також може сам запропонувати тему кваліфікаційної роботи, обґрунтувавши доцільність її розробки.
на одному або на двох (за бажанням) боках аркуша білого паперу формату А4 (210х297 мм) через 1,5 міжрядкового інтервалу за допомогою комп'ютерної техніки з використанням текстового редактора Word: шрифт - Times New Roman, розмір шрифту - 14 рt.
Текст необхідно друкувати, залишаючи поля таких розмірів: ліве - не менше 20 - 25 мм, праве - не менше 10 мм, верхнє - не менше 20 мм, нижнє - не менше 20 мм
БІБЛІОГРАФІЧНІ ПОСИЛАНЯ НА ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ - відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».
СКОРОЧЕННЯ СЛІВ І СЛОВОСПОЛУЧЕНЬ - відповідно до ДСТУ 3582:2013 Інформація та документація. Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою. Загальні вимоги та правила (ISO 4:1984, NEQ; ISO 832:1994, NEQ).
має супроводжуватись демонстрацією презентації або у вигляді графічних креслень, рисунків, плакатів тощо.
завершується формулюванням висновків, де здобувач вищої освіти має чітко визначити основні результати роботи, зробити порівняння з відомими аналогами, та розповісти про перспективи подальших розробок у цьому напрямі та практичне застосування результатів.
ЗДОБУВАЧ ВИЩОЇ ОСВІТИ, ЩО ОТРИМАВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПУБЛІЧНОГО ЗАХИСТУ НЕЗАДОВІЛЬНУ ОЦІНКУ ВВАЖАЄТЬСЯ ТАКИМ, ЩО НЕ ВИКОНАВ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ВІДРАХОВУЄТЬСЯ З УНІВЕРСИТЕТУ. ТАКИМ СТУДЕНТАМ НАДАЄТЬСЯ ПРАВО НА ПОВТОРНИЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ НЕ БІЛЬШЕ ОДНОГО РАЗУ БЕЗ ЗМІНИ ТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ. ПОВТОРНЕ СКЛАДАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ АЛЕ НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ВПРОДОВЖ ОДНОГО РОКУ З ДНЯ СКЛАДАННЯ ІСПИТУ