КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА

Виконання та публічний захист 


КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА

 самостійнЕ теоретико-прикладнЕ науковЕ дослідження здобувача освіти, що виконується ним на завершальному етапі здобуття ступеня магістра. 

Кваліфікаційна робота має продемонструвати здатність здобувача освіти розв’язувати задачі дослідницького та/або інноваційного характеру у відповідній сфері професійної діяльності.

Основні вимоги до кваліфікаційної роботи: 

Кваліфікаційна робота не повинна містити академічного плагіату, ознак фабрикації та фальсифікації. 

Оприлюднюється в репозитарії Університету.

Орієнтовна структура кваліфікаційної роботи:

 До роботи додаються: 

відгук наукового керівника, рецензія та довідка про перевірку на плагіат

ТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ обираються здобувачами освіти на основі розробленого і затвердженого відповідальною кафедрою переліку тем, а також з урахуванням власних наукових інтересів. 

Здобувач також може сам запропонувати тему кваліфікаційної роботи, обґрунтувавши доцільність її розробки.

 ОФОРМЛЕННЯ 

кваліфікаційної роботи

друкується:  

на одному або на двох (за бажанням) боках аркуша білого паперу формату А4 (210х297 мм) через 1,5 міжрядкового інтервалу за допомогою комп'ютерної техніки з використанням текстового редактора Word: шрифт - Times New Roman, розмір шрифту - 14 рt. 

Текст необхідно друкувати, залишаючи поля таких розмірів: ліве - не менше 20 - 25 мм, праве - не менше 10 мм, верхнє - не менше 20 мм, нижнє - не менше 20 мм

ОформлЮЮТЬСЯ:    

БІБЛІОГРАФІЧНІ ПОСИЛАНЯ НА ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ - відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

СКОРОЧЕННЯ СЛІВ І СЛОВОСПОЛУЧЕНЬ - відповідно до ДСТУ 3582:2013 Інформація та документація. Бібліографічний опис. Скорочення слів і словосполучень українською мовою. Загальні вимоги та правила (ISO 4:1984, NEQ; ISO 832:1994, NEQ).

Публічний захист кваліфікаційної роботи проходить у вигляді доповіді здобувача освіти на відкритому засіданні екзаменаційної комісії    

Доповідь    

ПІСЛЯ ДОПОВІДІ ЗАЧИТУЄТЬСЯ РЕЦЕНЗІЯ НА КВАЛІФІКАЦІЙНУ РОБОТУ ТА ЗДОБУВАЧ ВІДПОВІДАЄ НА ЗАУВАЖЕННЯ РЕЦЕНЗЕНТА.

Тривалість захисту до 30 хвилин

Тривалість доповіді здобувача освіти – 8-10 хвилин.

ПІСЛЯ ПУБЛІЧНОГО ЗАХИСТУ НА ЗАКРИТОМУ ЗАСІДАННІ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТИ ЗАХИСТУ ТА УХВАЛЮЮТЬСЯ РІШЕННЯ ПРО ОЦІНЮВАННЯ РОБОТИ. 

ОЦІНЮЮЧИ ДОПОВІДЬ ЗДОБУВАЧА ВИЩОЇ ОСВІТИ, НАСАМПЕРЕД, ЗВЕРТАЄТЬСЯ УВАГА НА ТЕ, НАСКІЛЬКИ ВІЛЬНО І ВПЕВНЕНО ВОЛОДІЄ ДОПОВІДАЧ МАТЕРІАЛОМ СВОЄЇ РОБОТИ, СУЧАСНОЮ ТЕРМІНОЛОГІЄЮ ТОЩО.

ЗДОБУВАЧ ВИЩОЇ ОСВІТИ, ЩО ОТРИМАВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПУБЛІЧНОГО ЗАХИСТУ НЕЗАДОВІЛЬНУ ОЦІНКУ ВВАЖАЄТЬСЯ ТАКИМ, ЩО НЕ ВИКОНАВ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ВІДРАХОВУЄТЬСЯ З УНІВЕРСИТЕТУ. ТАКИМ СТУДЕНТАМ НАДАЄТЬСЯ ПРАВО НА ПОВТОРНИЙ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ НЕ БІЛЬШЕ ОДНОГО РАЗУ БЕЗ ЗМІНИ ТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ. ПОВТОРНЕ СКЛАДАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ АЛЕ НЕ ПІЗНІШЕ НІЖ ВПРОДОВЖ ОДНОГО РОКУ З ДНЯ СКЛАДАННЯ ІСПИТУ

ЗДОБУВАЧ МАЄ ПРАВО НА ОСКАРЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ПРОВЕДЕННЯ АБО РЕЗУЛЬТАТІВ ПУБЛІЧНОГО ЗАХИСТУ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ У ПОРЯДКУ, ВСТАНОВЛЕНОМУ ПОЛОЖЕННЯМ ПРО АПЕЛЯЦІЮ РЕЗУЛЬТАТІВ ПІДСУМКОВОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ, ЗАТВЕРДЖЕНИМ ВЧЕНОЮ РАДОЮ УНІВЕРСИТЕТУ.